Open lesweek 2018 2018-01-02T13:01:16+00:00

In deze week mag je allerlei lessen vrijblijvend uitproberen. Besluit daarna of je verder gaat en met welke cursus.

Schema Open Lesweek 2018:

CURSUS TIJD DISCIPLINE
Zentangle tekenen 18+ 13.00-15.00 ATELIERS
Zangles Willemijn van Helden 15.30-22.00 MUZIEK
Tekenen en schilderen 5-8 16.00-17.00 ATELIERS
Streetdance 7+ 16.00-17.00 DANS
Beeldhouwen en boetseren 13+ 16.30-18.30 ATELIERS
Zangles Josée Meijer 15.00-19.00 MUZIEK
Streetdance 9+ 17.00-18.00 DANS
Anders tekenen en schilderen 13+ 17.30-19.30 ATELIERS
Dwars- en blokfluitles 18.00-19.30, 20.30-21.15 MUZIEK
Modern Jazz 18+ 19.30-20.45 DANS
Beeldhouwen en boetseren 18+ 19.30-22.00 ATELIERS
Mixed atelier 18+ 20.00-22.00 ATELIERS
Promoteam Dans (gevorderden) let op: 18.30-19.30 DANS
CURSUS TIJD DISCIPLINE
Zoektocht 18+ 13.00-15.00 ATELIERS
Zangles Nynke de Jong 16.00-18.00 MUZIEK
Vioolles Sacha Baars 16.15-20.00 MUZIEK
Drumles Jan Pohl 16.00-21.30 MUZIEK
Strip- en gametekenen > LET OP, niet deze week maar 16 januari probeerles 16.00-17.30 ATELIERS
Tekenen en schilderen gevord. 11-13 18.00-19.30 ATELIERS
Gitaarles Brian Kruit 18.30-21.30 MUZIEK
Acryl en aquarel 18+ 20.00-22.00 ATELIERS
CURSUS TIJD DISCIPLINE
Ouder-kind-dans 9.00-9.45 DANS
Ballet workout 18+ 9.45-10.45 DANS
MindBodyFlow 18+ 10.45-11.45 DANS
Peuterballet 3+ 12.30-13.15 DANS
Kleuterballet 4+ 13.15-14.00 DANS
Tekenen en schilderen 7-9 13.30-15.00 ATELIERS
Musical 6+ 13.30-15.30 MUSICAL
Musical 9+ 13.30-15.30 MUSICAL
Beeldhouwen, boetseren en pottenbakken 6-12 13.30-15.30 ATELIERS
Kleuterballet 4-5 14.00-14.45 DANS
Kleuterballet 5+ 15.00-15.45 DANS
Tekenen en schilderen 10-12 15.30-17.00 ATELIERS
Tekenen en schilderen 10-12 17.30-19.00 ATELIERS
Klassiek ballet 6+ 15.45-16.45 DANS
Zangles Nynke de Jong 17.00-19.00 MUZIEK
Zangles Josée Meijer 16.00-20.00 MUZIEK
Djembé- en congales Rik van Boeckel 16.00-22.00 MUZIEK
Toneel 6-11 16.45-17.45 THEATER
Klassiek ballet 8+ 16.45-17.45 DANS
Klassiek ballet 10+ 17.45-18.45 DANS
Toneel 12+ 18.00-19.30 THEATER
Improvisatietheater 16+ Let op: start pas op 21 februari
19.45-21.00 THEATER
CURSUS TIJD DISCIPLINE
Beeldhouwen en boetseren 18+ 12.30-15.00 ATELIERS
Beeldhouwen en boetseren 18+ 15.30-18.00 ATELIERS
HipHop Kids (6-8) 15.45-16.45 DANS
HipHop 9-11 16.45-17.45 DANS
HipHop 12+ 18.30-19.30 DANS
Beeldhouwen en boetseren 18+ 19.30-22.00 ATELIERS
Basis tekenen en schilderen 18+ 20.00-22.00 ATELIERS
CURSUS TIJD DISCIPLINE
Muziek op schoot, vanaf 6 maanden 09.30-10.15 MUZIEK
Muziekvriendjes 2,5+ 10.15-11.00 DANS/MUZIEK
CURSUS TIJD DISCIPLINE
Kleuterpiano & pianoklas Annemarie van Efferen 09.30-11.00 MUZIEK
Musical 8+ 09.30-11.30 MUSICAL
Musical 10+ 09.30-11.30 MUSICAL
Musical Topklas 12+ 09.30-11.30 MUSICAL
Zaterdagatelier 6-9 10.00-12.00 ATELIERS
DJ-les 11.00-14.00 MUZIEK